ייצוג בבתי משפט (ליטיגציה)

כאשר אנו מדמיינים את עבודתו של עורך הדין על פי ההקשרים שאנו מקבלים מהספרות, הקולנוע ומהשיח הפופולרי, ליטיגציה היא למעשה הדבר הראשון שנעלה על דעתנו. אופן הצגת הטיעונים וההופעה הדיונית של עוה”ד המייצג היא חשובה מאוד ומשמעותית להצלחת כל הליך משפטי. לכן, למרות חשיבותם של ידע מקצועי רב, ניסיון ענף ובקיאות בתחום המשפטי על-מנת לזכות לצדק בבית המשפט, חשובים לא פחות כישורי ליטיגציה מפותחים. על-מנת לספק ללקוח את הייצוג המשפטי הטוב ביותר נדרש ידע מקיף ומעמיק ויכולת ביטוי מילולית ברמה הגבוהה ביותר. לאורך כל תקופת פעילותה, ייצגה עו”ד שרית קרן לקוחות רבים במגוון רחב מאוד של תחומים. יכולותיה לנסח טיעונים משפטיים מוחצים בשפה עשירה, בהתבססות על בקיאות נרחבת בתחום המשפטי ועם לוגיקה משפטית משכנעת, אפשרו לה לזכות בתיקים רבים בכל הערכאות השיפוטיות וטיעוניה מתקבלים בכבוד רב בבית המשפט.

עו”ד שרית קרן מציעה שירותי ליטיגציה ברמה הגבוהה ביותר

עו"ד שרית קרן ליטיגציה

עו”ד שרית קרן ליטיגציה

במהלך הכנת התיק ולכל אורך ההליך המשפטי, יושקעו מאמצים רבים על-מנת להבטיח ייצוג איכותי ומיטיב לכל לקוח באשר הוא.
• הכנת אסטרטגיה משפטית ארוכת טווח והתוויית תוכנית פעולה לכל אפיקי התרחישים אשר עשויים לחול במהלך המשפט וכל זאת בשקיפות מרבית אל מול הלקוח ועדכון אינטנסיבי שלו בכל המתרחש על-מנת להבטיח שיתוף פעולה מלא ותמימות דעים לכל אורך הדרך.
• תקשורת רציפה, ידידותית ומכבדת עם השופט, תוך סיפוק מענה לקושיות שעשויות לעלות מצדו ושמירה על שיח ויחס מכבד כלפי עורכי הדין של היריב במשפט ושל כל המשתתפים האחרים בהליך.
• ניסוח הטיעונים המשפטיים בלשון מצוחצחת, עשירה, מגובה בעובדות, בתקדימים, ברקע אקדמי, בסעיפי חקיקה ובהפניות אל המשפט המקובל, העברי והמערבי.
• יבוצע לימוד מעמיק על הלקוח ועל יריבו, טענותיהם הבסיסיות והמשמעות המשפטית הטמונה בנקודות המבט השונות, טיעוני הנגד האפשריים, נקודות התורפה וכו’.
• חקירת עדים המאופיינת ביצירתיות, גמישות רבה לפי התגובות שיעלו במהלך החקירה ובהתאם לתוכנית ארוכת הטווח שתוכננה בשיתוף עם הלקוח.
עו”ד שרית קרן, מצטיינת הדיקן בחוג למשפטים של המרכז הבין תחומי בהרצליה ובעלת ניסיון רב שנים במשרדי עורכי הדין המובילים בארץ, הובילה תיקים רבים ומשמעותיים בבתי המשפט בישראל ותספק עבורך ייצוג מסור, מושכל, חריף ותוך חתירה בלתי מתפשרת לעשיית הצדק. ניסיונה רב השנים במגוון תחומים – מדיני משפחה ועד לתחום המשפט האזרחי, המסחרי ודיני הסחר האלקטרוני, משמש עבורה כנכס שערכו לא יסולא בפז לבניית טיעונים משפטיים חזקים ומשכנעים הנשענים על ידע מקצועי רחב יריעה ועל היכרות מעמיקה עם פסיקות חשובות בתחום. שפתה הגבוהה, הקולחת והחריפה, שימשה לה בתיקים רבים ככלי עבודה משמעותי שגרם לשופטים רבים היושבים בדין להעדיף את טענותיה על טענות היריב במשפטים חורצי גורלות ולתרגם את טענות הלקוח שלה לשפה משפטית קולחת ומוצקה.

וויליאם שייקספיר,מחזאי ומשורר אנגלי, אמר ש-“העולם הוא במה וכולנו שחקנים”,

ניתן לומר, שמשמעות המילה ליטיגציה (ייצוג בבתי המשפט) מורה על ייצוג והופעה דיונית בבתי המשפט בערכאות מגוונות.

על עו”ד המייצג לקוח להביא טענות משפטיות שהערכאה השיפוטית תעדיף את טענות לקוחו על פני טענות היריב. טענות המבוססות על סעיפי חוק, פסיקות ותקדימים, דברי מלומדים, המשפט המקובל, המשפט העברי או המערבי.

הליטיגציה נוגעת בתחומי משפט מגוונים, הנוגעים לקונפליקטים שונים, כגון בתחום המקרקעין, הפרת חוזה, יחסי עובד מעביד, סכסוך בין בני זוג ועוד. היות וכך על הליטיגטור בעל ידע יכולת ורבלית גבוהה מאוד ואיש אשכולות, להיות מעורה בתחומי המשפט השונים וידע מעמיק בסוגיה המובאת לפניו.

    ליעוץ ותיאום פגישה
    076-5384354

    הנני מעוניין לקבל דיוורים ועדכונים מהאתר בהתאם לחוק התקשורת