גישור

מערכות יחסים רבות, בתחום המשפחתי, הזוגי, העסקי או הבינלאומי, עשויות בחלוף הזמן לעלות על שרטון ולזמן חילוקי דעות, סכסוכים וחיכוכים. למרות שבמקרים אלו עולה פעמים רבות מאבק כוחני כאפשרות מפתה, התבונה דורשת כי יימצא פתרון ראוי ליישוב הסכסוך בו יצליחו הצדדים להגיע לעמק השווה. לשם כך, מציעה לך עו”ד שרית קרן שירותי גישור מקצועיים לניהול מחלוקות במגוון רחב של תחומים מחוץ לכותלי בית המשפט.

גישור משפחתי/זוגי

אחד מכל ארבעה זוגות בישראל נכנס להליך גירושין בשלב כזה או אחר. פעמים רבות הדבר הוא לטובה ויאפשר לבני הזוג לצמוח אל כיוונים חדשים, אך גם את החבילה צריך לדעת איך לפרק. על-מנת לאפשר לבני הזוג לצאת מהתהליך עם כוחות חדשים להתפתחות, לשמור על רווחת הילדים ולסיום מהיר ומכבד של הקשר, מציעה עו”ד שרית קרן שירותי גישור לזוגות אשר יאפשרו לשתף את צרכיהם, להעריך מחדש את הקשר וגם אם ימצאו את הגירושים כפתרון הראוי, לעשות זאת בצורה הראויה ביותר, ללא נקמות, התנכלויות או כניסה למאבקים ארוכים ויקרים בבית המשפט.
משברים משפחתיים אינם מתרחשים רק בקשר הזוגי, לאורך שנות ניסיונה שימשה עו”ד קרן כמגשרת בסכסוכים משפחתיים רבים אחרים סביב ענייני ירושה, חובות או משברים אחרים של בני משפחה. כאשר ישנה נכונות כנה של הצדדים ליישב את הסכסוך בדרכי שלום והינם מחויבים לתהליך מתוך אמונה כי הגעה לעמק השווה היא אפשרית ותהיה בטובתם של כל הצדדים, ניתן להגיע להישגים רבים במינימום עוגמת נפש.

גישור חברות

בין חברות המשתפות פעולה, עשויים לצוץ בסיטואציות רבות חילוקי דעות כספיים, ערכיים ואידיאולוגיים. אי הסכמות על עמידה בתנאים בין ספקית למקבלת שירות, הפרות חוזים, או אי עמידה בהתחייבויות במכרזים, הינן רק חלק קטן מהגורמים לסכסוכים בין חברות מסחריות. הליך גישור בין חברות מזמן יתרונות רבים בניהול הסכסוך.
• הליך גישור יאפשר חזרה מהירה יחסית לפעילות השגרתית של העסק.
• הליכים משפטיים בנושאים אלו עשויים להיגרר על פני מספר שנים ולעלות הון עתק. על-מנת לחסוך את ההרפתקה המיותרת, גישור הוא הליך יעיל ליישוב הסכסוך ללא צורך בבתי משפט.
• סכסוכים כוחניים עשויים להזיק למוניטין של כל החברות המעורבות בסכסוך. יישוב המחלוקת בדרכי שלום עשויה למנוע ביזיון רב לשמם הטוב של כל הצדדים המעורבים.
עו”ד שרית קרן תיצור עבורך מרחב בטוח להבניית משא ומתן מכבד, מכוון פתרונות ותלווה אותך מתחילת ההליך ועד מעמד החתימה על הסכם גישור שכל הצדדים יוכלו להסכים עליו.

גישור בינלאומי

על-מנת ליישב סכסוכים בין רשויות, ארגונים או חברות ממדינות שונות, נדרשים מאמצים לצמצום של פערי השפה, התרבות ותפיסת העולם של כלל הצדדים. כאשר לצידך עומדת עורכת דין ומגשרת מוכשרת ומנוסה בתחום יישוב הסכסוכים, הסיכוי לפתרון מיטיב ובנזקים מזעריים הוא אפשרי ומועדף.
לכל צרכיך המגוונים בהליכי גישור, עו”ד שרית קרן תספק לך את השירות המקצועי והמסור ביותר עד ליישוב הסכסוך בדרכי שלום ובצורה מכבדת.

הליך הגישור המאופיין בניטראליות, אובייקטיביות וללא משוא פנים מצד המגשר, הליך שאינו דרך בתי המשפט וערכאות משפטיות, מהווה נדבך ודרך ליישוב קונפליקטים בין הצדדים במטרה להביא את הצדדים למצב שלwin win  במגוון תחומים, כגון מדינות, חברות, בני זוג, מסחר ועוד.

    ליעוץ ותיאום פגישה
    076-5384354

    הנני מעוניין לקבל דיוורים ועדכונים מהאתר בהתאם לחוק התקשורת